- خوزستان

امدادرسانی در بحران وظیفه همه دستگاه هاست

ایران باران نیوز از آبادان گزارش می دهد: امدادرسانی در بحران وظیفه همه دستگاه های دولتی و خصوصی است، جانشین رئیس شورای مدیریت بحران آبادان بر مشارکت همه شرکت ها ، نهادها و دستگاه های اجرایی دولتی و خصوصی در راستای امدادرسانی در مواقع بحران گفت: امدادرسانی هنگام بروز حوادث وظیفه همه دستگاه های دولتی و بخش خصوصی است.
به گزارش خبرنگارایران باران نیوزازآبادان،
امدادرسانی در بحران وظیفه همه دستگاه های دولتی و خصوصی است. بیژن ربیعی مدیریت بحران شهر آبادان بر مشارکت و هم افزایی شرکت های دولتی وخصوصی فعال در این شهرستان برای مدیریت و کنترل سیلاب و آبگرفتگی معابر همچنین دیگر حوادث غیرمترقبه تاکید کرد و افزود: تمامی دستگاهها و شرکت ها حتی بخش های خصوصی فعال در آبادان از یک مسوولیت مهم اجتماعی در شرایط بروز بحران های طبیعی برخوردارند و در راستای کاهش اثرات تخریب سوانح به مردم موظف اند به کمک ستاد مدیریت بحران بشتابند. معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری آبادان در جمع اعضای این شورا افزود:طبق قانون و دستورالعمل تشکیل شورای عالی هماهنگی مدیریت بحران کل کشور شرکت های خصوصی برخوردار نیز موظف اند در تامین تجهیزات پشتیبانی و فنی از جمله ماشین آلات و پمپ های مکنده برای دفع اب های سطحی با مدیریت بحران همکاری کنند.
ربیعی ضمن قدردانی از پشتیبانی بخش های نفت ،پتروشیمی ،بندر ،جمعیت هلال احمر و شهرداری ادامه داد:تمامی دستگاه ها موظف اند در صورت بروز بحران و سیل به وظایف ذاتی سازمانی و اجتماعی خود عمل کرده و به یاری شهروندان بشتابند و کوتاهی و سهل انگاری هیچ دستگاهی در این زمینه پذیرفتنی نیست.
جانشین رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان آبادان بر آمادگی همه دستگاهها ازجمله اعضای مدیریت بحران برای امدادرسانی در مواقع حوادث غیر مترقبه تاکید کرد : نمایندگان دستگاههای عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر آبادان تا عادی شدن وضعیت همچنان در آماده باش بسر می برند. در پی تداوم بارندگی در آبادان و احتمال آب گرفتگی معابر اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر آبادان از مناطق مختلف این شهر که در معرض آب گرفتگی قرار دارند دیدن کردند.بارندگی شدید که از چهارشنبه مناطق مختلف استان خوزستان را فرا گرفته در آبادان نیز ادامه دارد.تا ساعت چهار عصر پنجشنبه بیش از ۱۴ میلیمتر بارندگی در آبادان ثبت شده است.در پی ادامه بارندگی شدید در استان خوزستان ستاد مدیریت بحران در شهرهای مختلف این استان به حالت آماده باش در آمده است. ناصرحکیمی

درباره سیاوش باران وند

صاحب امتیاز و مدیرمسئول...
همه پست های: سیاوش باران وند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *