- خوزستان

تنیس روی میز فولاد خوزستان قهرمان مسابقات کشوری ایمیدرو تیمی شد

ایران باران نیوز گزارش می دهد: یازدهمین دوره مسابقات کشوری تنیس روی میز ایمیدرو و شرکت های تابعه با حضور ۱۶ تیم سرشناس کشور در استان اصفهان برگزار گردید.
🔸تیم فولاد خوزستان با شکست تمام حریفان خود، راهی بازی فینال شد و در دیدار نهایی تیم سپاهان اصفهان را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد و با اقتدار توانست برای چهارمین بار به مقام قهرمانی مسابقات کشوری تنیس روی میز ایمیدرو در رده تیمی دست یابد .
🔸همچنین در مسابقات انفرادی نیز آقایان محمدرضا تقی زاده و مهدی زاهدی بازیکنان فولاد خوزستان به نیمه نهایی راه یافتند که مهدی زاهدی با یک حرکت اخلاقی انصراف خود را اعلام نمود و محمدرضا تقی زاده به فینال راه پیدا کرد و در فینال مقابل بازیکن حریف بازی را با نتیجه ۳ بر ۲ واگذار نمود و به مقام نائب قهرمانی دست یافت.
🔸در گروه مقابل مصطفی اژدری با شکست حریفان خود به نیمه نهایی رسید و در پایان بصورت مشترک با مهدی زاهدی مقام سوم‌ را کسب نمودند.
🔸اسامی بازیکنان و کادر فنی تیم فولاد خوزستان:
مهدی زاهدی، محمدرضا تقی زاده، مصطفی اژدری، عباس کاظمی بازیکنان تیم، داریوش الهی مربی و عادل سعیدی پور سرپرست این تیم بودند.
🔸شایسته است از حمایت های بدریغ آقایان علی محمدی معاونت منابع انسانی و امور اجتماعی، حبیب اله رضایی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان و رحیم امیدی مدیر خدمات از تیم تنیس روی میز تشکر ویژه ی داشته باشیم.

🏆این قهرمانی را به همه ورزشکاران و کارکنان زحمتکش فولاد خوزستان تبریک عرض می نماییم.
@khouzestan_steel_coروابط عمومی

درباره سیاوش باران وند

صاحب امتیاز و مدیرمسئول...
همه پست های: سیاوش باران وند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *