- خوزستان

نشست خبری استاندار خوزستان

ایران باران نیوز گزارش می دهد:
در این جلسه که با تاخیر آغاز شد در اوایل خبرنگاران و مدیرمسئولان سئوالات مختلفی از دکتر شریعتی کردند. آقای غلامرضا فروغی نیااز پیشکسوتان رسانه در آغاز این جلسه با تشریح موضوعات و مشکلاتی از استان،پیشنهاد افتتاح اتاق فکر اقتصادی را دادند.
صاحب امتیاز و مدیرمسئول رسانه سیاسی و فرهنگی ایران باران نیوز آقای سیاوش باران وند نیز از استاندار سئوال کردند که جریان تعلق گرفتن درصدی از شرکت فولاد اکسین خوزستان به شرکت فولاد مبارکه اصفهان به کجا رسید؟

در پایان جلسه،آقای استاندار ضمن تشکر از اصحاب رسانه،به مناسبت هفته ی اتحاد،از طیف های مختلف و احزاب خواستار حفظ وحدت شدند. رابطه نمایندگان مجلس با استانداری رابطه ای متقابل است و تحمیل نمی شود و با جمع بندی به نتیجه ای می رسیم،باید به نمایندگان حق تلاش را بدهیم. نرخ بیکاری فصلی است و برآورده ای است در سال گذشته ۶۵ هزار نفر جذب تامین اجتماعی داشتیم،عملکردمان را زیر سئوال ببریم تا اصلاح شویم. به رسانه ها حق داده ام حتی اگر توهینی به بنده هم شده،پاسخی نداده ام و اشکالی ندارد. شما بر شرایط اقتصادی کشور آگاهید ولی خوزستان هم کارهای زیادی دارد که باید انجام شود. فولاد اکسین به بانک بازگشت داده شد. و جدا شدن فولاد اکسین از فولاد خوزستان،کار اشتباهی بود چرا که فولاد اکسین به شرکت فولاد خوزستان وابسته است. انشاا…که بتوانیم ۶۰ درصد باقیمانده فولاد اکسین را به  شرکت فولاد خوزستان بدهیم که بنده تا آخر پایه کار هستم و موافقم و حمایت می کنم.

درباره سیاوش باران وند

صاحب امتیاز و مدیرمسئول...
همه پست های: سیاوش باران وند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *