- ورزشی

پیروزی نوجوانان فوتبال فولاد خوزستان

ایران باران نیوز ⚽ نوجوانان فولاد خوزستان نهمین پیروزی فصل خود را با شکست صنعت نفت آبادان بدست آوردند.
به گزارش ایران باران نیوز
جمعه بیست و هشتم دی ماه نود و هفت ورزشگاه هفده شهریور آبادان میزبان فولادیها بود.مهدی پور و یارانش که پیش از این صعودشان قطعی شده بود به خاطر شرایط موجود در جدول و حساسیت بازیها با تمام وجود بازی کردند.مهدی پور که در این بازی چهار بازیکن خود را به تیم ملی مناطق داده بود و محمدامین حزباوی ملی پوش را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت،اما سعی در انجام یک بازی زیبا توسط شاگردان خود را داشت و در این امر نیز موفق بود و در حالیکه بازی صفر-صفر دنبال می شد دست به تعویض در نیمه دوم زد و محمد آذری نیا را به میدان فرستاد و این بازیکن فقط ده دقیقه وقت نیاز داشت تا در دقیقه هفتادو پنجم دروازه صنعت نفت را فتح و گره بازی را باز کند و در دقیقه هفتاد و هشتم روی پرتاب اوت دانیال سعدی و تصاحب آن توسط امیرحسین عبیاوی این گلزن قهار دومین گل فولادیها و یازدهمین گل فصل خود را به ثمر رساند تا بازی با همین نتیجه به اتمام برسد.دیداری که فولادیها می توانستند با گلهای بیشتری به نفع خود به پایان برسانند.از بهترینهای فولاد در این بازی می توان به امیر حسین عبیاوی،محمد آذری نیا،دانیال سعدی،هیثم ناصری و امیر سواعد اشاره کرد.
ترکیب فولاد خوزستان:
حسین والی زاده(دقیقه هشتاد و سه رضا حیاوی مهر)،هیثم ناصری،بهنام تیموریان(دقیقه شصت و پنجم محمد آذری نیا)،حمیدرضا شریفی،دانیال سعدی،پارسا گله دار،حمیدرضا پناهی(دقیقه شصت و هفتم امیر سواعد)،قاسم جمشیدی،ایمان دانش،آرش نظری،امیر حسین عبیاوی.

کادر فنی:
سرپرست:امین رضاییان
سرمربی:سجاد مهدیپور
مربیان:رضا مهدیپور،حبیب علایی
پزشکیار:قاسم زرگانی
مسئول تدارکات:حسین معاوی

✳اما جا دارد اشاره ای داشته باشیم به عملکرد کادر فنی تیم نوجوانان فولاد خوزستان در تعویضهای حساب شده آنها در این فصل:
*هفته سوم:
فولاد-آپادانا شوش
وقتی فولادیها یک بر صفر عقب بودند با تعویض امیر سواعد و زدن یک گل و یک پاس گل از این بازیکن در نهایت فولادیها دو بر یک پیروز بازی شدند.

*هفته پنجم:
فولاد-صنعت نفت آبادان
بهنام تیموریان در دقیقه هفتاد و یک وارد زمین شد و دو دقیقه بعد گل چهارم فولاد را به ثمر رساند در بازی ای که چهار بر یک به سود فولادیها به پایان رسید.

*هفته ششم:
پارس برازجان-فولاد
دقیقه چهل و پنجم بهنام تیموریان وارد زمین شد و چند دقیقه بعد امیرحسین عبیاوی را صاحب توپ کرد تا او زننده گل فولادیها باشد .این بازی در نهایت یک بر یک به اتمام رسید.

*هفته هشتم:
فولاد-امید گناوه
آوردن آرش نظری که روی گل دوم و سوم تاثیرگذار بود و همچنین حمزه منصوری که پنالتی گرفت.
در بازی ای که آقای افشین قطبی نظاره گر آن بود.

*هفته نهم:
آپادانا شوش-فولاد
اوج هنر کادر فنی فولاد در این بازی بود.دیداری که میهمانان ویژه ای داشت و سیدسیروس پورموسوی و فرشاد بختیاری زاده سرمربی و مربی تیم ملی جوانان و خیل پیشکسوتان فوتبال شوش از نزدیک نظاره گر این دیدار بودند.
این بازی در نیمه اول گلی در بر نداشت و در نیمه دوم مهدی پور کادرش با تعوض آرش نظری جان تازه ای به تیمش داد و این بازیکن دقیقه چهل و نهم با یک شوت سرکش دروازه شوش را فرو ریخت و سپس پاس گل دوم را داد اما در دقیقه شصت و پنجم بازی تعویض طلایی دیگری از سوی فولادیها وارد زمین شد و او کسی نبود بجز حمزه منصوری و این بازیکن تنها دو دقیقه بعد توانست گل بزند و در انتهای بازی یکبار دیگر آرش نظری امیر حسین عبیاوی را صاحب توپ کرد تا گل آخر فولاد هم به تور شوشی ها بچسبد

*هفته یازدهم:
صنعت نفت آبادان-فولاد
تعویض محمد آذری نیا و زدن اولین گل فولاد در دقیقه هفتاو پنج و باز کردن گره بازی.
خبرنگارورزشی یاسین اقبال

درباره سیاوش باران وند

صاحب امتیاز و مدیرمسئول...
همه پست های: سیاوش باران وند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *