- خوزستان

برگزاری جلسه کمیته روستایی وعشایری ستاد دهه فجر در امیدیه

ایران باران نیوز گزارش می دهد: جلسه کمیته روستایی وعشایری ستاد دهه فجر شهرستان امیدیه با حضور مدیر جهاد کشاورزی ، امام جمعه شهرستان امیدیه ، بخشدار بخش مرکزی و جایزان و سایر نمایندگان دستگاه‌های عضو ستاد دهه فجردر محل سالن جلسات مدیریت جهاد کشاورزی برگزار شد.
سید داود علوی فرد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان امیدیه در این جلسه با اشاره به تقارن ایام الله دهه مبارک فجر با ایام فاطمیه (س) اظهار کرد: باید برنامه ریزی های برگزاری مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به گونه ای باشد که در ایام فاطمیه مراسمات قرآنی برگزار شده و جشن های پیروزی انقلاب بعد از ایام فاطمیه برگزار شود.
علوی فرد افزود: در خصوص نحوه برگزاری برنامه های پیشنهادی ویژه روستائیان در دهه فجر، دستورالعمل کمیته روستایی و عشایری و برنامه های قابل اجرا در شهرستان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بررسی گردید.
وی ادامه داد: ایام الله دهه مبارک فجر و بزرگداشت آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد و این مدیریت در اکثر سال ها این مراسمات را به صورت هرچه گسترده تر برگزار نموده و امسال نیز با استعانت از خداوند منان برنامه های پر محتوایی در این ایام مبارک برگزار خواهد نمود.
علوی فرد بیان داشتند دهه مبارک فجر فرصت مغتنمی است تا مسئولین با حضور در مناطق روستایی و عشایری به مشکلات مردم رسیدگی نمایند تا مردم نسبت به آینده، انقلاب و مملکت هرچه بیشتر دلگرم شوند. ناصرحکیمی خبرنگار

درباره سیاوش باران وند

صاحب امتیاز و مدیرمسئول...
همه پست های: سیاوش باران وند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *