- ورزشی

کولاک نوجوانان فولادی

به گزارش ایران باران نیوز نوجوانان فولاد خوزستان مقتدرانه به دور دوم صعود کردند.هفته آخر گروه چهارم جمعه دوازدهم بهمن ماه ورزشگاه اختصاصی فولادخوزستان میزبان پارس برازجان بود.فولادیها که از چند هفته جلوتر صعودشان به مرحله بعد مسجل شده بود، بایستی در برابر برازجانی صف آرایی می کردند که میانه جدول بود.آنها نه دغدغه صعود داشتند و نه خطر سقوط تهدیدشان میکرد.
در این دیدار جذاب مثل همیشه فولادمردان طوفانی شروع کردند و مزد زحماتشان را خیلی زود گرفتند و در دقیقه ششم روی پاس در عمق و زیبای بهنام تیموریان توسط امیرحسین عبیاوی تمام نشدنی و آقای گل مسابقات به گل رسیدند. ولی این پایان کار نبود و بارها و بارها فولادیها دروازه پارسی ها را بخصوص روی ضربات ایستگاهی تهدید کردند تا اینکه در دقیقه چهل و دوم حمیدرضا شریفیِ ملی پوش روی یکی از همین ضربات کاشته گل دوم را از فاصله تقریبا سی متری به زیبایی هر چه تمامتر وارد دروازه برازجانیها کرد.
در نیمه دوم تیم پارس یک پنالتی بحث برانگیز بدست آوردند و آن پنالتی را همچون بازی رفت تبدیل به گل کردند تا فولاد مردان پنج گل از ده گل خورده خود را از روی نقطه پنالتی دریافت کرده باشند در ادامه بازی کوچک مردان خوزستانی به دفعات می توانستند به گل برسند اما فرصتهای بسیار خوبی را توسط حزباوی،عبیاوی،سواعد و…
از دست دادند تا در نهایت بازی با همان نتیجه دو بر یک به سود فولادیها به اتمام برسد.
فولاد خوزستان از مجموع دوازده بازی خود سی و یک امتیاز کسب کرد و اختلافش با تیم دوم یعنی نفت اهواز ده امتیاز بود و بدین ترتیب تیمهای فولاد و نفت اهواز بعنوان دو تیم صعود کننده معرفی شدند و شاهین بوشهر با بیست امتیاز نتوانست مجوز حضور به دور بعد را بگیرد.

بازیکنان فولاد خوزستان :
حسین والی زاده،محمدامین حزباوی(پارسا گله دار دقیقه۶۵)،هیثم ناصری، دانیال سعدی،بهنام تیموریان،حمیدرضا شریفی، قاسم جمشیدی،حمیدرضا پناهی(امیر سواعد دقیقه ۷۱)،ایمان دانش(آرش نظری دقیقه۸۰)،حسین حاتمی،امیرحسین عبیاوی

کادر فنی:
سرپرست: امین رضاییان
سرمربی:سجاد مهدی پور
مربیان: رضا مهدی پور، حبیب علایی
پزشکیار:قاسم زرگانی
مدیر تدارکات:حسین معاوی

**گروه بندی دور دوم لیگ برتر نوجوانان کشور

*گروه اول:
پدیده مشهد، ملوان نوین انزلی، ذوب‌آهن اصفهان، نفت اهواز و البدر بندرگنک

*گروه دوم:
متین بابل، تراکتورسازی تبریز، فولاد خوزستان، سپاهان اصفهان و نوید گستر میناب

خبرنگارفرهنگی ورزشی یاسین اقبال

درباره سیاوش باران وند

صاحب امتیاز و مدیرمسئول...
همه پست های: سیاوش باران وند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *