- ورزشی

استقلال بهبهان قهرمان لیگ دسته اول فوتبال شهرستان بهبهان شد

به گزارش خبرنگار ایران باران نیوز از بهبهان،تیم استقلال بهبهان در فینال با شکست تیم رعد، برجام قهرمانی لیگ دسته اول بهبهان بوسه زد. آبی پوشان بهبهانی در دقایق ابتدایی دیدار باگل پدارم شهرویی پیش افتادند. هنوز این نیمه به پایان نرسیده بودکه صادق بلون مهاجم استقلال با بثمر رساندن گل دوم تیمش،تیم سدسفیدپوشان رعد را با شکست دوبرصفر به رختکن فرستاد ،نیمه دوم این دیدارنیز ازسوی هردوتیم حملاتی را دربرداشت که باز این بازیکنان تیم استقلال بودندکه دریک کارترکیبی وزیبا با گل شهنام شهرویی توانستندبا ثبت سومین گل بازی،
فینال بیاد ماندنی را رقم زده و جام قهرمانی را تصاحب کرده، تا این جام نیز با همت جوانان استقلال درکنارجامهای پیشین به کلکسیون جامهای دیگر استقلال بهبهان دردستان ابراهیم بهبهانی بازیکن پیشکسوت استقلال و مدیر باشگاه فوتبال استقلال قرار گیرد. این دیداربا قضاوت غلامرضایاوری، محمودبنادری،عنایت الله غریب زاده،محمدغلمانی همراه بود. رعدبهبهان علاوه بر نایب قهرمانی این دوره، آقای گل این مسابقات وبرترین بازیکن این دوره را نیزدراختیارداشت. سفید پوشان رعدبهبهان پس ازصعودازمرحله گروهی وشکست شاهین درمرحله حذفی به این فینال رسیده بودنندکه در نهایت به مقام نائب قهرمانی دست یافتند.
شاگردان مسعود تارات پور
مربی استقلال بهبهان نیز پس ازعبور از مرحله گروهی،
بازی مرحله حذفی را پس ازماراتن ۱۲۰دقیقه ای و بادرخشش دروازبان خود ، درضربات پنالتی با عبور ازسدرقیب دیرینه خود، پرسپولیس کردستان، پا به دیدارفینال گذاشتند که با پیروزی ۳بر۰ در دیدار پایانی، با شایستگی به قهرمانی لیگ دسته اول فوتبال بهبهان دست یافتند.

🏆🏆مقام اول
استقلال بهبهان

🏆مقام دوم
رعد بهبهان

🏆اخلاق :
ارجان

آقای گل مسابقات :میلاد تارات پور(رعدبهبهان)
برترین دروازبان :(مهدی طیبی)
مسن ترین بازیکن مسابقات:
(عابدین ارفع نیا)
پدیده مسابقات :رضاشهرویی استقلال )
برترین بازیکن مسابقات :(سجاد فائزی)
سرویس خبر ورزشی، بهبهان،رضا خلیجی

درباره سیاوش باران وند

صاحب امتیاز و مدیرمسئول...
همه پست های: سیاوش باران وند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *