- علمی

چکیده مقاله ای با عنوان سیاست همسایگی و منطقه گرایی در همایش سالیانه بین المللی انجمن ایرانی مطالعات جهان مورد پذیرش قرار گرفت

ایران باران نیوز گزارش می دهد: در مورخ یکشنبه ۵ اسفند ماه ۱۳۹۷ همایش بین المللی چند جانبه گرایی در سیاست خارجی ایران ˓ ظرفیت ها و راهبردها در دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران برگزار شد .
از جلال الدین سلیمی کارشناس ارشد روابط بین الملل فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی چکیده مقاله ای با عنوان سیاست همسایگی و منطقه گرایی در همایش سالیانه بین المللی انجمن ایرانی مطالعات جهان مورد پذیرش قرار گرفت و در مجموعه کتاب چکیده مقالات همایش به چاپ رسید .
در این همایش بین المللی که سخنران کلیدی آن دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بود از چکیده مقاله چاپ شده آقای جلال الدین سلیمی دیدن کرد و برای این نویسنده موفق روابط بین الملل آرزوی توفیق و سعادت کرد . همچنین ایشان با آقای دکتر سعید رضا عاملی رئیس محترم دانشکده مطالعات جهان و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و دکتر مهدی سنایی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در روسیه و رئیس همایش بین المللی دیدار و گفتگو کرد و این دو شخصیت علمی و سیاسی برای آقای جلال الدین سلیمی آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی الخصوص در مسیر علمی و پژوهشی را خواستار شدند .

درباره سیاوش باران وند

صاحب امتیاز و مدیرمسئول...
همه پست های: سیاوش باران وند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *