- خوزستان

طرح تشدید نظارت بر بازار خوزستان تا پایان تعطیلات نوروز ادامه دارد

به گزارش ایران باران نیوز امیر‌حسین نظری ضمن اعلام این خبر بیان کرد: این طرح از ابتدای بهمن ماه سال در قالب ۸۰ اکیپ ثابت و سیار و همکاری دستگاه‌های مختلفی چون تعزیرات حکومتی، بازرسین اصناف، شرکت پخش فرآورده‌های نفتی، پایانه‌های مسافربری و سایر دستگاه‌ها شروع و اکنون در حال اجرا است.

وی عنوان کرد: نظارت بر عرضه کالا‌ها و خدمات، واحدهای خدماتی، اقامتی، سیاحتی، زیارتی، جایگاه‌های سوخت، پایانه‌های مسافربری، مراکز عرضه میوه و تره‌بار، گوشت مرغ و گوشت قرمز و کالاهای تنظیم بازار و سایر موارد از جمله اقداماتی است در این ایام توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان صورت می‌گیرد.

نظری گفت: در قالب این طرح با استفاده از خودروهای آرم دار مخصوص گشت های مشترکی صورت خواهد گرفت و با هرگونه تخلف اعم از کم‌فروشی، گرانفروشی، عرضه خارج از شبکه، احتکار و سایر موارد برخورد قاطع و قانونی صورت می‌گیرد.

وی در پایان گفت: از هم استانی‌ها و مسافران نوروزی درخواست می‌شود در صورت مشاهده با هرگونه تخلف مراتب را با سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت در میان بگذارند و مطمئناً در اسرع وقت با افراد متخلف برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

درباره احمدرضا رستمی

همه پست های: احمدرضا رستمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *