- خوزستان

برق فشار ضعیف تنها در چهار روستای سیل زده اهواز قطع است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: به منظور رعایت نکات ایمنی و حفظ جان مردم، برق فشار ضعیف چهار روستای در معرض سیل به درخواست مدیریت بحران قطع شده اما برق فشار متوسط در کلیه روستاها پایدار و وصل است.

به گزارش ایران باران نیوز حسن کریمی اظهار کرد: نیروهای عملیاتی شرکت توزیع برق اهواز به صورت شبانه روزی با همکاری شرکت توزیع برق استان و شرکت برق منطقه‌ای خوزستان در حال خدمت رسانی و ایجاد شبکه پایدار برای سیل زدگان است.

وی با اشاره به برقدار بودن روستاهای در معرض سیل، افزود: به منظور رعایت نکات ایمنی و حفظ جان مردم، ترانس های برق در معرض سیلاب چهار روستای به درخواست مدیریت بحران تا زمان عادی شدن وضعیت، قطع شده که این مسئله در حالی است که برق فشار متوسط این مناطق همچنان وصل است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز تصریح کرد: با توجه به شرایط سختی که توسط سیل بوجود آمده و کار خدمت رسانی را دشوار کرده، به محض فروکش کردن آب و کاهش عمق، عملیات ساماندهی شبکه آسیب دیده انجام و پس از اعلام وضعیت ایمن توسط تکنسین های فنی دفتر ایمنی شرکت ،اتصال برق فشار ضعیف این روستاها در کمترین زمان انجام می شود.

وی اضافه کرد: همچنین برق یک روستا در شهرستان کارون به دلیل تخلیه روستا به دستور مدیریت بحران بر اثر افزایش آب قطع شده که در صورت عادی شدن و رفع خطر سیلاب از روستا، برق آن نیز وصل می شود.

کریمی ادامه داد: با توجه به نزدیک شدن به فصل گرما و نیاز مردم به لوازم سیستم سرمایشی با تلاش شبانه روزی نیروهای عملیاتی و بهره گیری از کلیه امکانات و تجهیزات شرکت، برق سایر روستاها پایدار شده و هیچ جای نگرانی نیست.

درباره احمدرضا رستمی

همه پست های: احمدرضا رستمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *