- خوزستان

راه اندازی سامانه ابلاغ الکترونیکی در دادگستری شادگان

ایران باران‌نیوز گزارش می دهد:رئیس دادگستری شهرستان شادگان : طی سال گذشته در مقاطع مختلف ۲۲ هزار و ۱۹۷ فقره پرونده وارد سیستم قضائی شهرستان شادگان شده است.
فیروز کیانپور در گفتگو با خبرنگارما اظهار کرد: در راستای تکریم مراجعان به سیستم‌ قضایی که با تلاش کارکنان دادگستری، تعداد پرونده حدود ۲۲ هزار و ۶۰۵ فقره پرونده از سال‌های گذشته رسیدگی و مختومه شد.
وی افزود: سرقت ، ایراد صدمه بدنی غیر عمدی در امر رانندگی ، ضرب و جرح عمدی ، تهدید و تیراندازی ، تخریب ، کلاهبرداری از جمله بیشترین پرونده هایی که سال گذشته وارد دادگستری شهرستان شادگان شده است.
رئیس دادگستری شادگان به راه‌اندازی سامانه ابلاغ الکترونیکی در دادگستری شادگان اشاره کرد : راه‌اندازی این سامانه در کاهش هزینه‌ها و تسریع در رسیدگی به اطاله دادرسی تأثیرگذار بود.
وی، تعداد ابلاغیه‌ های دادگستری شادگان را در این مدت ۵۲ هزار و ۱۵۱ فقره شاره داشت وگفت:از این تعداد ۳۲هزار و ۵۵۸ ابلاغ‌نامه به‌صورت الکترونیکی انجام شد.
کیانپور درپایان یادآور شد: کمبود کادر اداری و قضایی ، کمبود فضای فیزیکی ، وجود مشکل شدید اقتصادی و فرهنگی که باعث افزایش روز افزون پرونده های وروری است، ازعمده ترین مشکل دادگستری شادگان است.
خبرنگار/ناصرحکیمی

درباره سیاوش باران وند

صاحب امتیاز و مدیرمسئول...
همه پست های: سیاوش باران وند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *