- خوزستان

جلسه مجمع عمومی سالیانه سازمان جهت رسیدگی به صورت های مالی و عملکردی سال ۱۳۹۷ با موفقیت برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایران باران‌نیوز، سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، روز گذشته جلسه مجمع عمومی سالیانه سازمان جهت رسیدگی به صورت های مالی و عملکردی سال ۱۳۹۷ با موفقیت برگزار شد.
در این جلسه که با حضور معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی برگزار شد، گزارش عملکرد یکساله سازمان و برنامه های سال ۱۳۹۸ توسط مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به حاضرین در جلسه ارائه گردید و گزارش قابل قبول و مطلوب سازمان توسط حسابرس و بازرس قانونی قرائت و به سمع و نظر اعضای مجمع رسید.
سید امید شهیدی نیا با اعلام این خبر، گفت: “خوشبختانه معاون محترم وزیر نفت در امور پتروشیمی که ریاست مجمع را بر عهده داشتند، ضمن ابراز رضایت از اقدامات انجام شده و گزارش عملکرد ارائه شده، بر ارتقا فعالیت‌های سازمان در چندین حوزه تاکید کرد.”
وی افزود: توجه به نگهداشت زیر ساخت ها و شبکه خدماتی موجود و رفع مشکلات فنی، تمرکز بر توسعه و اجرای فاز دوم منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با رویکرد توجه به صنایع میانی و پایین دستی، توجه به جلب سرمایه گذاری و رفع موانع، تسهیل و روان سازی فرایند ها و ارتقا فرهنگ حمایت از سرمایه گذاران به عنوان هدف اصلی فعالیت سازمان از مهمترین محورهای مورد توجه معاون وزیر نفت بودند.
شهیدی نیا همچنین خاطر نشان کرد: پرورش نیروی انسانی مجرب و شناسایی نیروهای مستعد برای تصدی مسئولیت ها در آینده و اهتمام بیشتر برای انجام بهینه امور از دیگر تاکیدات مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بود. خبرنگار/ناصرحکیمی

درباره سیاوش باران وند

صاحب امتیاز و مدیرمسئول...
همه پست های: سیاوش باران وند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *