- آذربایجان شرقی, آذربایجان غربی, آموزشی, اجتماعی, استان مرکزی, اصفهان, اقتصادی, ایلام, بانوان, بندرعباس, بوشهر, پیام شهروندان, تاریخی, تبلیغات, تهران, چهارمحال بختیاری, خراسان جنوبی, خراسان شمالی, خوزستان, زنجان, سلامت, سمنان, سیاسی, سیستان و بلوچستان, علمی, فارس, فرهنگی, قزوین, کاشان, کردستان, کرمانشاه, کهگیلویه و بویراحمد, کودکان, گلستان, لرستان, مازندران, مذهبی, مقالات, همدان, هنری, ورزشی

یادداشتی از سیاوش باران وند تحلیل گر مسائل سیاسی/ در خصوص هسته ای

ایران باران‌نیوز گزارش می دهد: در گام سوم کاهش تعهدات هسته ای باید فاصله های گام ها کمتر و تندتر باشند.
آمریکا و اتحادیه اروپا معتقدند که زمان به نفع آنهاست که اگر اینچنین شود احتمالا در سال آینده،غربی ها مجبور به امتیازدهی خواهند شد.
در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران در حال مذاکره با اروپا می باشد که آمریکا در پشت اتحادیه اروپا بازی می کند در واقع غربی ها بعد از گام سوم،واکنش هایی همراه با هیاهو خواهند داشت.
تهدیدی اگر صورت می گیرد،باید نشان داده شود جمهوری اسلامی باید نشان دهد که می تواند روی پای خود همچنان بایستد که طرف های مقابل به دنبال مذاکره با ما باشند.
پیام های مسئولین ما تاثیر خواهد گذاشت و این نهایت تحریم ها است که بیشتر از این غربی ها نمی توانند فشار بر علیه ما وارد کنند.
خود غربی ها قبلاً بارها اعلام کردند که نمی شود به ایران حمله ی نظامی کرد با اعلام گام سوم کاهش تعهدات هسته ای توسط ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران،غربی ها متوجه می شوند که کشور ایران محکم ایستاده است و از هیچ گونه تهدید پوچ و بیهوده ای ترس و واهمه‌ای ندارد.
احتمال این می رود که تا گام چهارم کاهش تعهدات هسته ای،غربی ها هیچ اقدامی نکنند.
برجام حاصل ۱۲ سال تلاش و مذاکره جمهوری اسلامی با کشورهای غربی است که آمریکا در صدد است با اعمال فشار بیشتر توسط تنها سلاح خود یعنی تحریم ها،باعث تنگ شدن عرصه های مختلف رفاهی و غیره بر زندگی مردم ایران شود که در نهایت به اهداف خصمانه خود که همانا براندازی نظام جمهوری اسلامی است،برسند.

درباره سیاوش باران وند

صاحب امتیاز و مدیرمسئول...
همه پست های: سیاوش باران وند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *